Real Estate Agency
мени

Локација: Дебар Маало

Facebook
Twitter
LinkedIn

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава нов ПОЛУНАМЕСЕН стан во Дебар Маало, со две спални од 60 м2 на 3 кат со лифт, 1 тераса, клима, централно греење, комплет кујна со апарати, нова градба, Идеален е за канцелариски простор.

Цена- 250 евра

шифра 30040

Код на недвижност: 30040

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
60 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
60 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА