Real Estate Agency
мени

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

ДАРМА ДОМА ИЗДАВА нов стан во Аеродром, кај Тобако 2, поседува 60 м2 со 3 соби, со дневна и 2 спални ,наместен комплет со нов мебел, НОВА КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, греење на парно, клима, машина за перење, 1 бања, балкон, нова градба, слободен паркинг, вселив од 1 Јуни…

Цена: 360 евра

шифра 29923

Код на недвижност: 29923

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
7 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
60 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
7 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
60 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА