Real Estate Agency
мени

Локација: Тафталиџе 1

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa нов стан во Тафталиџе 1, кај Нова, поседува 70 м2, со 3 соби, наместен комплет со нов мебел, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, балкон, бања , греење на струја, на високо приземје е , нова градба, до сега не е вселуван , 1 паркинг, станот се изнајмува на минимум 2 години ,вселив веднаш…

Код на недвижност: 29789

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
70 m²
Балкони
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
70 m²
Балкони
Греење
Струја
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА