Real Estate Agency
мени

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава нов стан канцеларии во Аеродром, во Голден Арт, се издава комплетно наместен со нов канцелариски мебел, Поседува 117м2, 4 соби, нова кујна комплетно опремена со сите потребни апарати, клима, 2 балкона, 2 паркинг места, нова градба, вселив веднаш…

Код на недвижност: 29759

Соби
4 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
2 паркинг места
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
117 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
4 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
2 паркинг места
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
117 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА