Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Центар-Буњаковец спроти Соборен Храм, станот поседува 45 м2, 2 соби, дневна и спална, се издава наместен комплет со понов мебел, нова КУЈНА, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, бања, греење на парно, клима, реновиран комплет, вселив веднаш…

Код на недвижност: 29732

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
6 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
40 m²
Балкони
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
6 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
40 m²
Балкони
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА