Real Estate Agency
мени

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Дарма Дома издава нов стан во Центар,kaj Универзална Сала, поседува 65 м2 , 3 соби, дневна и 2 спални, со 4 ЕДИНЕЧНИ ЛЕЖАИ, наместен комплет со нов мебел, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за садови, бања, машина за перење, греење на инвертер клима, вселив од 1 април..

Код на недвижност: 29730

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
5 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
65 m²
Балкони
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
5 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
65 m²
Балкони
Греење
Струја
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА