Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Тафталиџе 1

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa стан во Тафталиџе 1, kaj Пазарчето, поседува 55 м2, со 2 соби, наместен комплет ,засебна КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, 1 балкон,1 бања, машина за перење, греење на парно, ТВ, инвертер клима, слободен паркинг, вселив веднаш…

Код на недвижност: 29516

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
4 кат
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
55 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
4 кат
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
55 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА