Real Estate Agency
мени

Локација: Капиштец

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава стан во Капиштец, кај Зебра, Располага со 75 м2, 3 соби, се ИЗДАВА ПРАЗЕН СО кујна со сите потребни апарати за домаќинство, бања, 2 балкони, клима, греење на парно, вселив од 02.05.2024…

Код на недвижност: 29512

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
5 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
75 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
5 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
75 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА