Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Дебар Маало

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава издава нов стан во населба Центар – Дебар Маало, наспроти Вардар мебел на прв кат со лифт, ориентација север, приклучен на градско парно.

Станот располага со:
– Дневна соба
– Две спални соби, од која едната е мастер
– Две бањи
– Целосно опремена кујна
– Една тераса
– Два клима уреди (инвертер)
* Станот е слободен од 21.01.2024 година *

Код на недвижност: 28857

Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
1 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
80 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
1 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
80 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА