Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан гарсоњера во Центар, на плоштад Македонија, поседува 25 м2 ,
1 соба, наместен комплет со нов мебел, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, бања, греење на парно, вселив од 12 декември.

Код на недвижност: 28701

Соби
1 соба
Бањи
1
Спрат
6 кат
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
35 m²
Балкони
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
1 соба
Бањи
1
Спрат
6 кат
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
35 m²
Балкони
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА