Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Дебар Маало

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa нов стан во Дебар Маало кај Вардар Мебел, поседува 70 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, наместен комплет со понов мебел , нова КУЈНА, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство,машина за перење, балкон, бања, клима, понова градба, греење на парно, ГАРАЖА, вселив веднаш.

Код на недвижност: 28693

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
70 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
70 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА