Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Капиштец

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Капиштец, кај влезот на Државна Болница, поседува 40 м2, 2 соби, дневна и спална, наместен комплет со нов мебел, греење на струја и клима, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство,бања, балкон, вселив веднаш.

Код на недвижност: 28689

Соби
1 соба
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
40 m²
Балкони
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
1 соба
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
40 m²
Балкони
Греење
Струја
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА