Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Тафталиџе 2

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Тафталиџе, кај Пазарот спроти Сity Mall, површина од 70 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, наместен комплет со нов мебел, клима, засебна нова КУЈНА, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за садови, остава, машина за перење, слободен паркинг, бања, голем балкон, вселив веднаш.

Код на недвижност: 28668

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
70 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
70 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА