Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Козле

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава луксузен стан во Козле, во близина на Угостителско , поседува 150м2, 4 соби, со 3 спални соби, дневен престој со кујна, ходник, 2 купатила и балкон. Станот е дизајнерски наместен со стилски и луксузен мебел, греење на парно, поседува двор со летниковец и фонтана, во подрумот има опрема за фитнес, сауна и туш кабина, вселив веднаш..

Код на недвижност: 28663

Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
Приземје
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
150 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Да
Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
Приземје
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
150 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Подрум
Да

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА