Real Estate Agency
мени

Локација: Капиштец

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава стан во Капиштец спроти Зебра, поседува 58 м2, 2 соби, дневна и спална, наместен комплет, КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, лифт, греење на струја, балкон, машина за перење, од 06.12.

Код на недвижност: 28623

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
58 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
58 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА