Real Estate Agency
мени

Локација: Тафталиџе 1

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa стан во Тафталиџе 1, во Гранд Престиж, 3ти кат со лифт, станот поседува 85 м2, 4 соби, дневна и 3 спални, се издава наместен со мебел, со КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство,греење на парно, машина за перење, 2 бањи, балкон, Гаража, нова градба, вселив веднаш.

Код на недвижност: 28594

Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
3 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
85 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
3 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
85 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА