Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Центар, на Рузвелтова. Поседува 46 м2, со 2 соби, СЕ ИЗДАВА наместен со нов мебел, со нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, бања, балкон, греење на струја, клима, машина за перење, нова градба, невселен досега, вселив веднаш…

Код на недвижност: 28529

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
5 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
46 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
5 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
46 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА