Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се  издавa стан во Аеродром kaj Палма, поседува 63m2, 3 соби, на 6 кат. Станот располага со две спални соби, дневна соба , кујна со апарати и елементи, комплетно опремени со мебел. Греење на парно, клима, машина за перење, балкон, бања, слободен паркинг, вселив веднаш..

Код на недвижност: 28524

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
6 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
63 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
6 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
63 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА