Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава стан во Строг Центар, на ЛЕНИНОВА, поседува 80м2 , 3 соби, дневна и 2 спални, на 5кат со лифт, КУЈНА со сите потребни апарати за домаќинство, 2 бањи, греење на парно, клима, машина за перење и сушење, машина за садови, балкон, нова градба, Гаража, НЕВСЕЛЕН ДО СЕГА, вселив веднаш…

Код на недвижност: 28506

Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
5 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
80 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
5 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
80 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА