Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава стан во Центар, спроти УЈП, Станот е 140 м2, со 6 соби, кујна, 1 кат со лифт, се издава ПРАЗЕН, со бироа, греење на парно, 2 балкона, бања, вселив веднаш.

Код на недвижност: 28494

Соби
6+ соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
143 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Подрум
Соби
6+ соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
143 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА