Real Estate Agency
мени

Локација: Капиштец

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Капиштец, близу клинички центар, поседува 40 м2, 2 соби, дневна и спална, наместен комплет со нов мебел, климa, нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, бања, балкон, нова градба, клима, греење на парно, ГАРАЖА, НЕВСЕЛЕН ДО СЕГА вселив веднаш.

Код на недвижност: 28478

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
40 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
40 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА