Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Дебар Маало

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава луксузен стан во Дебар Маало кај Соборен Храм, поседува 65 м, 2 соби, дневна и спална, греење на сопствено парно, бања, балкон, клима инвертер, машина за садови и перење, нова градба, вселив веднаш.

Код на недвижност: 28429

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
65 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Да
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
65 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Подрум
Да

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА