Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Автокоманда

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Автокоманда кај East Gate, Станот е 60 м2, 3 соби, се издава ПРАЗЕН , може да се намести кујна, на 2 кат, лифт, греење на со 3 клими, балкон, бања, нова градба, НЕВСЕЛЕН ДО СЕГА, слободен паркинг, вселив веднаш.

Код на недвижност: 28406

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
60 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
60 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА