Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Капиштец

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Капиштец, во близина на Зебра, поседува 40 м2, 2 соби, дневна и спална, наместен комплет со понов мебел, климa, нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, сопствено парно, машина за перење,бања, балкон, лцд, фен, пегла, сушара, постелина, перници, вселив од 1 ноември…

Код на недвижност: 28347

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
40 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
40 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА