Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa луксузен стан во Аеродром кај Тобако 2, станот поседува 60 m 2, со 3 соби, дневна и 2 спални, греење на парно, се издава наместен комплет , нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, балкон, бањa, нова градба, вселив веднаш…

Код на недвижност: 28328

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
9 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
60 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
9 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
60 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА