Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се  издавa нов стан во Аеродром позади Capitol Mall , станот поседува 90 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за садови, балкон, 2 бањи, остава СО ГАРДЕРОБЕР, централно греење на парно,понова градба, гаража, видео надзор, вселив веднаш.

Код на недвижност: 28326

Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
2 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
90 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
2 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
90 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА