Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава стан во Центар, Јужен Булевар, поседува 80 м , 3 соби, на 6кат со лифт, КУЈНА ,
2 бањи, инвертер клима, машина за перење, балкон, вселив веднаш…

Код на недвижност: 28323

Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
6 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
80 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
6 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
80 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА