Real Estate Agency
мени

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa нов стан во Аеродром, Св. Илија, станот поседува 55 m 2, со 2 соби, на 2 кат без лифт, се издава наместен комплет , КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за садови, перење, бања, балкон, вселив 1 декември.

Код на недвижност: 28311

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
55 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
55 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА