Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Карпош 4

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се  издава стан во Карпош 4, кај Тинекс, со површина од 60 м2, 2 соби, се издава празен, со бања, балкон, греење на инвертер клима, машина за перење, кујна со апарати, вселив веднаш…

Код на недвижност: 28008

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
Нема
Лифт
Не
Опременост
Празен
Квадратура
60 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
Нема
Лифт
Не
Опременост
Празен
Квадратура
60 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА