Real Estate Agency
мени

Локација: Капиштец

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Капиштец кај Зебра, поседува 40 м2, 2 соби, дневна и спална, 1ви кат, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, клима, бања, вселив од 1 октомври..

Код на недвижност: 28007

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
40 m²
Балкони
2
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
40 m²
Балкони
2
Греење
Струја
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА