Real Estate Agency
мени

Локација: Водно

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава АПАРТМАН на Водно , наспроти Панорамика, станот поседува 30 м2, 1 соба, комплетно наместен со нов мебел ,греење на парно, инвертер клима, нова градба, БАЛКОН, слободен паркинг, вселив веднаш…

Код на недвижност: 27997

Соби
1 соба
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
30 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
1 соба
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
30 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА