Real Estate Agency
мени

Локација: Капиштец

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Капиштец кај Зебра, поседува 85 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, наместен комплет со нов мебел, греење на парно, 2 клими, КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, 2 бањи, балкон, вселив веднаш…

Код на недвижност: 27995

Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
11 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
85 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
11 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
85 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА