Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Карпош 4

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Карпош 4 кај Citу Mall, поседува 55 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, наместен со нов мебел, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, бања, реновиран комплет, вселив веднаш…

Код на недвижност: 27956

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
10 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
55 m²
Балкони
0
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
10 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
55 m²
Балкони
0
Греење
Струја
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА