Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов луксузен стан во Центар- Долно Водно близу Зебра , станот поседува 125 м2, со 4 соби, дневна и 3 спални, наместен комплет со нов мебел , нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство,машина за перење, греење на парно, клима, 2 бањи, 2 балкони, станот е дуплекс, со гаража, мирна и тивка локација, вселив веднаш…

Код на недвижност: 27924

Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
4 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
125 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
4 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
125 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА