Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Карпош 1

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава одличен стан во Карпош 1 кај Факултетите, поседува 50 м2, 2 соби, наместен комплет , нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, бања, балкон, реновиран, слободен паркинг, вселив од 1 септември..

Код на недвижност: 27915

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
9 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
50 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
9 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
50 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА