Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Мичурин

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa нов стан во Мичурин кај Блаже Конески, станот поседува 50 m2, 2 соби, на 3 кат, лифт, КУЈНА, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, бања, балкон, ПАРКИНГ, вселив веднаш…

Код на недвижност: 27860

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
50 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
50 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА