Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Тафталиџе 1

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов наместен стан на втор кат, во Тафталиџе 1 кај гимназијата Георги Димитров на втор кат, дневна и 3 спални, 2 бањи, остава, кујна и трпезарија, гаража, опремена кујна, машина за перење,тераса, вселив од 1 октомври..

Код на недвижност: 27841

Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
2 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
100 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
2 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
100 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА