Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Карпош 2

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се  издава нов стан во Карпош 2 кај Мида,
Поседува :
125 м2
Приемен дел
4 канцрларии
Конференциска соба
3 бањи
балкон
2 гаражни места
се издава ПРАЗЕН со кујна, плакар и биро, греење на фенкољери, клима, нова градба, вселив од 1 април…

Код на недвижност: 29593

Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
1 кат
Паркинг
1 гаража + паркинг
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
125 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
1 кат
Паркинг
1 гаража + паркинг
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
125 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА