Real Estate Agency
мени

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се  издавa новa луксузна гарсоњера во Аеродром кај Тобако 2, станот поседува 33 m 2, со 1 соба, на 5 кат со лифт, се издава наместен комплет со нов мебел, нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, греење на парно, клима, машина за перење, бања, балкон, нова градба, СЛОБОДЕН ПАРКИНГ, вселив од 1 септември…

Код на недвижност: 27780

Соби
1 соба
Бањи
1
Спрат
5 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
33 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
1 соба
Бањи
1
Спрат
5 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
33 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА