Real Estate Agency
мени

Локација: Карпош 2

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Карпош 2 кај Драмски, поседува 55 м2, 2 соби, дневна и спална, наместен комплeт со нов мебел , нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, греење на клима, бања, реновиран комплет, слободен паркинг, вселив од 1 Септември…

Код на недвижност: 27759

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
4 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
55 m²
Балкони
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
4 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
55 m²
Балкони
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА