Real Estate Agency
мени

Локација: Тафталиџе 1

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава стан во Тафталиџе кај Млечен, станот е со површина од 60 м2, со 2 соби, станот се издава ПРАЗЕН СО КАНЦЕЛАРИСКИ МЕБЕЛ, со греење на парно, 2 клими , балкон, бања, слободен паркинг, вселив веднаш.

Код на недвижност: 27754

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
60 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
60 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА