Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Карпош 2

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Карпош 2, кај Мида, со површина од 50 м2, 2 соби, дневна и спална, се издава наместен комплет со нов мебел, со бања, балкон, греење на парно, клима, нова кујна со апарати, машина за перење, нова градба, слободен паркинг пред зграда, вселив веднаш…

Код на недвижност: 27743

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
50 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
50 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА