Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa стан во Центар кај Државна Болница, Станот е со површина од 40 м2, 2 соби,наместен со нов мебел, балкон, бања, машина , греење на струја, вселив веднаш….

Код на недвижност: 27655

Соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
40 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Да
Соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
40 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Подрум
Да

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА