Real Estate Agency
мени

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa НОВ стан во Аеродром kaj Поликлиника Јане Сандански , станот поседува 35 м2, со 2 соби, дневна и спална, комплет наместен, КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, греење на парно, француски балкон, бања, клима, понова градба, слободен паркинг, вселив веднаш…

Код на недвижност: 27647

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
35 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Да
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
35 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Подрум
Да

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА