Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Карпош 2

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава стан во Карпош 2 kaj Хотел Карпош, поседува 40 м2, 2 соби, дневна и спална, наместен комплeт ,КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, греење на струја, бања, реновиран, слободен паркинг, вселив веднаш…

Код на недвижност: 27607

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
40 m²
Балкони
Греење
Струја
Подрум
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
40 m²
Балкони
Греење
Струја
Ориентација
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА