Real Estate Agency
мени

Локација: Црниче

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов луксузен стан во Црниче, станот е 45 м2,со 2 соби, дневна и спална, наместен комплетно со нов мебел, греење на струја, клима, нова КУЈНА, комплетно опремена со сите нови потребни апарати за домаќинство, нова градба, балкон, купатило, греење на инвертер клима, паркинг, вселив веднаш…

Код на недвижност: 27569

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
45 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
45 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА