Real Estate Agency
мени

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава стан во Карпош 1 kaj Центар за Странски Јазици, поседува 40 м2, 2 соби, дневна и спална, наместен комплeт со нов мебел , нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, клима, голем балкон, бања, нова градба, слободен паркинг, вселив од 1 јули…

Код на недвижност: 27536

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
40 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
40 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА