Real Estate Agency
мени

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов празен стан во стар Аеродром, поседува 44м2, 2 соби, 9ти кат со лифт, балкон и бања, нова кујна, вселив веднаш..

Код на недвижност: 27532

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
9 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
44 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
9 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
44 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Југо - Запад
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА