Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Кисела Вода

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава комплетно опремен стан кај Шампионче во Кисела Вода. Станот поседува 65м2, со 2 спални соби, дневна и кујна, 1 бања и 2 балкона. Вселив од 1 јули..

Код на недвижност: 27516

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
2 паркинг места
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
65 m²
Балкони
2
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
2 паркинг места
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
65 m²
Балкони
2
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА