Real Estate Agency
мени

Локација: Ново Лисиче

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава стан во Ново Лисиче КАЈ Рамстор, станот поседува 70 м2, со
3 соби, дневна и 2 спални, наместен комплет со нов мебел, греење на парно, клима, машина за перење, нова кујна, и апарати, балкон, вц, слободен паркинг, понова градба, вселив веднаш…

Код на недвижност: 27504

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
5 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
70 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
5 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
70 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА